Modern Makine Parkı, 25 YILLIK Sektörde Deneyim
4.500 m² kapalı Üretim Alanı...
Slide background
Kuruluş 1992 yılı
25 yıllık tecrübe
 • 1992

  Aykar Boya Epmrimpe San. ve Tic. Ltd. Şti. Faaliyete Başladı.

  1992 yılından boya ve apre hizmetine başladık.

 • 25.YIL

  Aykar Boya

  2017 yılında 25 yıllık tecrübe ile hizmetlerimze devam etmketeyiz.

 • 2017

  Aykar Boya

  Tekstil, Boya ve Apre hizmetlerimize 25. yıl önceki ilk gün heyecanı ile devam etmekteyiz...

HAKKIMIZDA

1992 yılında kurulan ve emin adımlarla yavaş yavaş büyüyen Aykar Boya olarak. Yatırımlarımız 2017 yılında hızla devam etmektedir. Boya Apre sektöründe entegre üretim sistemi ile hedeflediğimiz üretim kalitesine ulaşan şirketimiz 2017 yılında birçok yeniliği bünyesine dahil etti.

Yatırımlarımıza hız vererek makine parkı ve işletme sahasını 2017 yılında büyüttüğümüz Aykar Boya, Türkiye'nin en kaliteli boya, apre tesislerinden biri olarak 25 yıllık tecrübe ile tekstil sektörüne hizmet etmektedir.

Teknoloji, kalite yatırımlarıyla sektörde kendine haklı bir yer edinen Aykar Boya, dünyadaki teknoloji ve gelişmeleri yakından takip ederek kendini sürekli yenilemektedir.

Aykar Boya ; sürdürülebilir büyüme hedefleriyle, sektördeki en gelişmiş teknolojileri kullanarak üretim yaptığımız makine parkı ve işletme sahasıyla kısa bir zaman zarfı içeresinde Türkiye’nin sayılı üreticileri arasında yer aldı.

Üretiminde yurt içi ve yurtdışında birçok seçkin marka ve üreticiye fason boya, apre hizmeti vermektedir.

Modern makine parkı, sektörde deneyimli personeli ve 4.500 m² ulaşan üretim alanıyla Türkiye'nin en prestijli boya, apre tesislerindendir. Şirketimizin Kayıtlı Sermayesi 2.001.000 TL (İkiMilyonBirBinTL'dir.)

MİSYONUMUZ

 • İş ahlakına bağlılık, ve yüksek sorumluluk bilinci
 • Güvenilirlik
 • İnsan ve çevre sağlığına saygılı ve uygun üretim

Tekstil alanındaki deneyim ve uzmanlığını müşteri memnuniyetine dönüştüren Aykar Boya , gerek çalışmaları ile gerekse sosyal duyarlılığı ile çalışanlarının, toplumumun ve insanlığın sağlığına itibar eder ve çevreye saygılı bir şirket olarak hizmet sunar.