Tedarikçiler

AYKAR BOYA & APRE TEDARİK ZİNCİRİ

AYKAR BOYA &  APRE

Aykar Boya & Apre , tedarik zinciri üzerinde oluşturulan değeri sürekli olarak arttırmayı hedeflemektedir. Bu zincir üzerinde önemli bir paydaş grubunu oluşturan tedarikçilerimiz ile ortak hedefleri gerçekleştirmeyi, kazan kazan ilkesi ile karşılıklı faydayı maksimize etmeyi ve birlikte büyümeyi hedeflemekteyiz.

Aykar Boya & Apre tedarikçileri ile ürün geliştirme faaliyetlerinde birlikte çalışmakta, süreç iyileştirmede uzmanlığını paylaşmakta ve tedarikçilerinin uzmanlıklarından faydalanmakta ve ortak bilgi paylaşımı platformları oluşturmaktadır.

      

      


      

Satınalma Politikamız

Aykar Boya & Apre‘ nın ihtiyaç duyduğu hammadde, yarımamül, mamul, hizmet ve sarf malzeme ürün taleplerini mevcut ya da yeni kazanılacak onaylanmış tedarikçi havuzundan, kalite standartlarına giren, uygun fiyatlarla belirlenen termin aralığında tedarikini gerçekleştirmektir.

Uzun vadeli ve bütünsel çözümlerin peşinden koşarak, yüksek performans ve kalitenin elde edilmesi ve düşük maliyet güvencesinin sağlanması için tedarikçilerimiz ile uzun vadeli karşılıklı paydaşlığa dayalı şeffaf iletişim tarzını benimseyerek nitelikli tedarikçiler ile çalışılmasını öngörür.